درباره ی ما

شرکت تولیدی تجاری امیرکبیر بورنا در سال 1380 با هدف پردازش و بسته بندی خرما و دیگر میوه های خشک ایران، با ارائه یک نام تجاری قابل اعتماد و قابل اعتماد برای مصرف کنندگان و نیز صادرات تاسیس شد.
در سال دوم ما یک کارخانه در ARG-E-JADID بم (منطقه ویژه اقتصادی) واقع در جنوب شرقی ایران در کنار شهر تاریخی بم که آن را الماس بیابان می نامیم، ساخته ایم.
کارخانه
در حال حاضر یک روز سرمایه ثبت شده شرکت با 20 میلیارد ریال افزایش یافته است (ارز ایرانی برابر با 70 دلار آمریکا است)، کارخانه خود را در حیاط 35000 متر مربع با شماره یک بسته بندی و تجهیزات پردازش برای انواع آجیل و میوه های خشک و انبارهای بهداشتی و اتاق های سرد که کارخانه ما را بزرگترین کارخانه مدرن در ایران می دانند. تمام محصولات به عنوان BORNA برچسب گذاری شده اند و هم در داخل ایران به تمام hypermarkets های زنجیره ای توزیع شده و هم به کشورهای جهان صادر می شود. کل فرآیند جمع آوری، تولید و بسته بندی تحت نظارت دقیق وزارت بهداشت و کنترل کیفی سیستماتیک مانند ISO 9001، ISO 22000 و HACCP قرار دارد. این کارخانه یکی از کمپانی هایی است که با افتخار اعطا شده توسط سازمان استاندارد ملی ایران (http://www.isiri.org)
علاوه بر این، اداره مواد غذایی و داروی ایران از روند تولید و توزیع نظارت دقیقتری برخوردار است و آنها یک برنامه منظم برای بازدید از کارخانه دارند و یک محل دائمی در محل خود دارند و همچنین با افتخار پاداش سیب سبز نسبت به کار سخت برای حفظ محصولات سالم است.
تمام 200 کارمند که در کارخانه کار می کنند و دارای یک گواهی بهداشتی می باشند، بهترین کار را برای ارائه بهترین محصولات برای مشتریان انجام می دهند.
دفتر
دفتر مرکزی در شمال تهران، خیابان فرمانیه واقع شده است، دفتر در ابتدا در یک آپارتمان متعلق به شرکت تاسیس شد. تمام اداره و صادرات و فروش و همچنین حسابداری در اداره مرکزی انجام می شود. ما 18 کارمند با تحصیلات عالی داریم